Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Інформація про стан зареєстрованого ринку праці

Дата: 09.04.2021 14:07
Кількість переглядів: 471

Послугами Слов'янського міського центру зайнятості в сприянні працевлаштуванню в 1 кварталі 2021 року скористалися порядку 673 незайнятих трудовою діяльністю мешканців громади, з яких 166 осіб мали статус зареєстрованого безробітного, що практично дорівнює показнику відповідного періоду 2020 року.

На 1 квітня 2021 року число зареєстрованих безробітних налічувало близько 91 особи. Близько 63% безробітних - це жінки, 29% - молодь у віці до 35 років, майже кожен одинадцятий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен третій раніше був робітником, кожен другий займав місце службовця, а кожен дванадцятий не мав професійної підготовки.

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники з інструментом (39% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (13%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (21%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (23%).

За три місяці поточного року отримали постійну роботу за сприяння служби зайнятості 39 незайнятих громадянина, в тому числі 19 осіб зі статусом безробітного. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 3 безробітних громади.

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру взяли участь 8 безробітних жителів громади.

В 1 кварталі 2021 року проходили профнавчання та підвищували свою кваліфікацію 4 безробітних, по закінченні якого 100% працевлаштовані за сприянням центру зайнятості на конкретні робочі місця.

Перебування в стані безробіття до працевлаштування становить на сьогодні в середньому 4 місяці. Період виплати допомоги залежить від страхового стажу безробітного та причини звільнення з роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора