Карантин на Великдень: у МОЗ розповіли, які можуть бути обмеження

Дата: 12.04.2021 14:08

В Україні 2-го травня буде Пасха. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, які можуть бути обмеження на свято.
Про це розповів в коментарі РБК-Україна головний санітраний лікар України Віктор Ляшко, йдеться в матеріалі "Пік, плато, падіння.
"У питанні проведення великодніх свят належить знайти найоптимальніше і компромісне рішення"-, повідомив він.
"Зараз для церков і храмів уже передбачені обмеження, якщо вони знаходяться в "жовтій" або "червоної" зоні. Але священнослужителі напевно будуть просити пом'якшити обмеження на період Пасхи"- каже головний санлікар.
"Ми хочемо, щоб хтось був у храмі, але з дотриманням усіх обмежень, а хтось повинен залишитися зовні. Плюс можливий формат Пасхи онлайн, який був у минулому році", - сказав Ляшко.
За словами санлікаря, закривати храми на Великдень влада поки не планує. Рішення про формат і перелік обмежень на свята в МОЗ очікують напрацювати протягом тижня.
Для цього йдуть переговори з релігійними організаціями та лідерами. Але, як вважає Ляшко, це буде "важкий діалог".