Оновили паспорт? Змінилося місце реєстрації? Відновили професійну діяльність на пенсії?

Дата: 14.04.2021 09:06

Терміново сповістіть про це установу Пенсійного фонду України!

Заповніть онлайн-форму на вебпорталі Пенсійного фонду України http://portal.pfu.gov.ua та повідомляйте про зміни протягом 10 днів.

Подати заяву про зміну особистих даних із долученням сканованих копій оновленого документу можна в зручний час, без відвідування управління.

Сервіс надається користувачам, які увійшли на Вебпортал за кваліфікованим електронним підписом.

Для повідомлення обирайте пункт «Внесення змін до електронної пенсійної справи» у меню «Всі послуги».

За результатами опрацювання заяви користувач у особистому кабінеті Вебпорталу отримає повідомлення про стан обробки та рішення щодо внесення змін до електронної пенсійної справи.