Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Дата: 14.04.2021 09:47
Кількість переглядів: 303

Фото без описуКабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».
Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для вiдбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ "Укрпошта".
За місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року отримуватимуть пенсiї та грошову допомогу:
•    люди з інвалідністю групи;
•    особи, які за висновком лікарсько-консультативної комiсiї не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду
•    особи, які досягли 80-річного віку;
•    одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.
•    Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.
•    Іншi категорії пенсіонерів, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, до вересня 2021 року повиннi обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати переліку https://www.pfu.gov.ua/1906048-perelik-bankiv-upovnovazhenyh-na-vyplatu-pensi]/.
У разі, якщо до визначеного терміну громадяни не зроблять вибір, виплата пенсій кожному з таких одержувачів з 1 вересня 2021 року пенсiй здійснюватиметься через поточний рахунок в АТ "Ощадбанк", який буде відкритий за зверненням органу Пенсійного фонду України, про що одержувача буде проінформовано. Громадяни можуть будь-коли змінити уповноважений банк за власним бажанням.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора