Миколаївською територіальною громадою підписано Меморандум про співпрацю

Дата: 22.04.2021 10:55

21 квітня в Миколаївській міській раді був підписаний Меморандум про співпрацю між Миколаївською територіальною громадою,СО ПАТ «Донбасенерго» « Слов’янської ТЕС» та Донецьким регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».  Миколаївський міський голова О.І.Гадяцький,директор  Слов’янської ТЕС В.О.Черепій,  директор Управління  Держмолодьжитло  М.І.Заєць підписали документ, який трактує  діяльність всіх сторін задля досягнення  мети Меморандуму, що здійснюється  у форматі підготовки та  реалізації спільних заходів, проектів та програм. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері порозуміння й підтримки.