У с. Карпівка біля Пам'ятного знаку, вшанували пам’ять місця падіння екіпажу гелікоптера

Дата: 30.04.2021 19:18

30 квітня у с. КарпівФото без описука, біля Пам'ятного знаку, вшанували пам’ять місця падіння екіпажу гелікоптера, який був збитий 2 травня 2014- го року. Навіки пішли в небеса українські воїни, подвиг і жертву яких потрібно пам'ятати.Загиблі військові були представниками 16-ї окремої бригади армійської авіації авіабази міста Броди Львівської області.

У заході взяли участь керівник Краматорської РДА Андрій Панков та його заступник Вікторія Набокова, Краматорської районної ради Сергій Моховик, Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький та керівний склад виконавчого комітету Миколаївської міської ради, працівники культури та мешканці села Карпівка. Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знаку, встановленого на честь Сергія Руденка, Ігоря Грішина, Руслана Плоходька, Олександра Сабаді, Миколи Топчія.

А в мирному синьому небі літав собі одинокий птах....