Простір розвитку "Discovery Club" зібрав 12 005 грн. і передав родині Єрмакових

Дата: 07.05.2021 08:42

Фото без опису

Було зібрано 12 005 грн. і передано родині Єрмакових на майбутнє лікування. Дякуємо ВСІХ, хто взяв активну участь в акції підтримки сім'ї Єрмакових!

06 травня 2021 рік при підтримки Активістів пройшла Акція, Ярмарок. Ми робимо висновки, що разом ми можемо Багато!
В організації Акції, Ярмарки брали участь:
- волонтери
- Миколаївська Школа Мистецтв
- Молодь "ЦХВЄ" Відродження "
- Група «Простір розвитку" Discovery Club "у м. Миколаївка»
- ГО Наша Дія
- ГО "Волонтерське Об'єднання" Вірю в Україну "
- Миколаївська ЗЗСО №1
- Миколаївська ЗЗСО №2
Нагадуємо, що від хвороб і нещасних випадків, на жаль, ніхто не застрахований.
У 2019 року в сім'ю звукорежисера Палацу культури Миколаївки Володимира Єрмакова постукала біда. У його дружини Тетяни виявили гострий лейкоз.
Після тривалого лікування стан було покращено, здавалося найстрашніше вже позаду, але в останній візит в Київську клініку був виявлений ріст ракових клітин.
В даний момент Тетяна почала приймати новий курс високодозової хіміотерапії, а також потребує подальшої операції з пересадки кісткового мозку.
Для лікування потрібні великі кошти, якими сім'я не має. Колеги Володимира Єрмакова звертаються до всіх небайдужих з проханням про фінансову допомогу для його родини.

Номер карти 4149 4390 1391 7988
Єрмаков В. Ф.