КП «Сервіскомуненерго» інформує про виконані роботи

Дата: 11.05.2021 15:41

КП «Сервіскомуненрго» виконуються роботи. 11.05.2021 з 9:00 год. ранку робітниками ЦТПК «КП Сервіскомуненерго» виконуються аварійно-ремонтні роботи з усунення підземного пориву чавунного трубопроводу холодного водопостачання по вул. 50-річчя СловТЕС, б. 33. Тимчасово, на термін виконання ремонтних робіт, припинено водопостачання житлових будинків:
- вул. 50-річчя СловТЕС, б. 31, 33;
- пл. Миру, б. 2.

Крім того, робітниками ділянки зеленого господарства ЖЕД КП «Сервіскомуненерго» виконуються роботи по розпилюванню та вивезенню сухих гілок дерев після наслідків значних поривів вітру, яке відбулося 10.05.2021 впродовж доби на території міста Миколаївка. Також розпочаті роботи по формуючій обрізці нижнього ярусу дерев (тополі) за адресою: вул. 50-річчя СловТЕС, б. 33, з послідуючим вивезенням деревини та гілок.