Лауреати 25-ї ювілейної загальнонаціональної програми «Людина року – 2020».

Дата: 14.05.2021 13:57

Визначені лауреати 25-ї ювілейної загальнонаціональної програми «Людина року – 2020».  Вже чверть століття проєкт зводить на зірковий п’єдестал справжніх лідерів незалежної України, особистостей, які своїм професіоналізмом, творчою енергією і яскравим талантом сприяють її прогресу і зростанню, демонструють всьому світу безмежні можливості українського народу.

25-ть років доріжка слави і визнання програми урочисто вітає видатних державних і громадських діячів, дипломатів, лідерів місцевого самоврядування, представників науки, культури, спорту, журналістів, підприємців, фінансистів, меценатів, а також яскравих та славетних представників багатьох країн світу

. Підсумки загальнонаціональної програми «Людина року» стали важливою подією в житті українського суспільства, а ювілейна програма «Людина року» стала для Донеччини подвійною перемогою. Краматорська райдержадміністрація вітає голову Донецької облдержадміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Олександровича Кириленка та міського голову Бахмутської громади Олексія Олександровича Реву з здобуттям найвищого щабелю національного визнання в межах програми «Людина року». Разом з тим, раніше голову Бахмутської ОТГ Олексія Реву включили до національного реєстру рекордів України. Посадовець — рекордсмен серед колег, бо найдовше займає свою посаду. Мер залишається незмінним вже понад 30 років.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо