Миколаївська громада відсвяткувала День сім'ї

Дата: 16.05.2021 23:25

Миколаївська громада відсвяткувала День сім'ї! Недаремно в свято родини погода подарувала всім присутнім сонячний , по-літньому спекотний, день. І настрій у кожного присутнього на заході,який влаштували творчі колективи громади,був піднесений і затишний. З привітальним словом виступив Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький,який побажав всім сімейного щастя,миру, здоров'я та кохання!

Привітати миколаївців приїхала начальниця Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна. Знаєте,що було на святі головним? При підтримці  дитячого центру «Discovery Сlub», ХВЄ «Відродження», ГО «Вірю в Україну» та ГО «Наша дія» в цей день відвідувачі свята могли взяти участь у багатьох цікавих майстер-класах, змаганнях, іграх, квестах, відвідати різні локації для фотографування.Для збору коштів на підтримку Тетяни Єрмакової  був організований благодійний ярмарок з пловом, солодкою ватою та іншими смаколиками. Завершилося святкування дискотекою. А ще,щиро дякуємо за чудовий плов і млинці! Такі смачні!!