Відбулося засідання комісії виконавчого комітету Миколаївської міської ради з увічнення пам’яті видатних осіб та подій та встановлення пам’ятних знаків на території Миколаївської міської територіальної громади.

Дата: 18.05.2021 11:33

18 травня поточного року відбулося засідання комісії виконавчого комітету Миколаївської міської ради з увічнення пам’яті видатних осіб та подій та встановлення пам’ятних знаків на території Миколаївської міської територіальної громади. На порядку денному обговорювалося питання за клопотанням Громадської організації воїнів-інтернаціоналістів м. Миколаївка. Пам’ятний знак розташовано на території Миколаївської міської ради.

Комісією було підтримано клопотання Громадської організації та прийнято рішення про надання дозволу щодо демонтажу, виготовлення та установки плити Пам’ятного знаку воїнам-афганцям, а також затверджено текстову та зображальну частину меморіальної таблиці.