Рада відправила у відставку міністра Мінохоронздоров'я Максима Степанова

Дата: 19.05.2021 10:48

Фото без опису18 травня, у Верховній Раде пройшло голосування, в ході якого приймалося рішення про відставку з поста глави Мінохоронздоров'я Максима Степанова. За - 292 народні депутати. Рішення прийняте На відміну від двох інших "відставників" - міністра економіки Ігоря Петрашко і міністра інфраструктури Владислава Криклия, - Степанов відмовився писати заяву за власним бажанням. У зв'язку з цим в п'ятницю, 14 травня, уявлення про його звільнення подав прем'єр-міністр Денис Шмыгаль.

Максим Степанов заявляв, що покине пост тільки у разі, якщо набереться 226 голосів народних депутатів. У "Слугі народу" Степанову поставили за провину три позиції. Їх озвучив глава фракції Давид Арахамия і пояснив, чому на посаду голови МОЗ пропонується головний санврач Віктор Ляшко : Степанов провалив закупівлі вакцин. Усі успіхи України по переговорах про вакцинацію це заслуга Зеленского і Єрмака. А Степанов не проявляв належної ефективності в цьому напрямі.