21 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021

Дата: 19.05.2021 14:08

Фото без опису. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945, кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом, зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

• українська мова

• українська мова і література

• історія України

• математика

• біологія

• географія

• фізика

• хімія

• англійська мова

• іспанська мова

• німецька мова

• французька мова

21 травня розпочнеться тестування з хімії. Також у травні цього року випускники складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов та з математики.

Оголошення результатів ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з усіх предметів відбудеться не пізніше 30 червня 2021 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 29 червня до 14 липня 2021 року.

Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 23 липня 2021 року.