Про недопущення отруєння бджіл

Дата: 19.05.2021 14:45

Миколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області повідомляє, що фермерське господарство «ДОНБАСС - 2», голова Руденська Ольга Петрівна серед медоносних рослин у 2021 році вирощує соняшник, тому планує проводити обробку засобами захисту рослин соняшника у період початок червня 2021 року (до початку цвітіння), враховуючи погодні умови та об’єктивні факти агрономічного розвитку відповідної сільськогосподарської культури.

Оброблення посівів соняшника буде проводитися засобами захисту рослин на полях, розташованих на території Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області. Засоби захисту рослин, а саме Примекстра TZ Голд, Селест Макс 165, Каптора Плюс сертифіковані і відповідають Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання на території України.