Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ступенів №2 долучився до міжнародного проєкту

Дата: 20.05.2021 08:20

Миколаївський ЗЗСО І - ІІІ ступенів №2 долучився до міжнародного проєкту  "Connecting Classrooms in Morocco" за підтримкою British Council, який об'єднав школи із Марокко, Індії, Грузії, Сербії, В’єтнама,Тайваня, Палестини та України.

Протягом двох тижнів учні та вчителі брали участь та ділилися власним досвідом під час цікавих конференцій, на яких обговорювали важливі питання:  корисне харчування учнів, учись граючи( ігри в освітньому процесі), переваги та недоліки дистанційної освіти.

Ми дуже вдячні керівнику проєкту Mohamed Fettah за чудовий досвід та залучення нашого закладу до міжнародної освітньої сім’ї. Окрема вдячність випускниці закладу Гапоновій Ганні за допомогу та активну участь у конференції.