Миколаївська териториальна громада святкує День вишиванки

Дата: 20.05.2021 14:20

Сорочка-вишиванка! Модно й гарно! Всі різні, двох однакових нема, як і людей знайти подібних марно, однакових нема, усе дарма...

День вишиванки — це не лише свято національної свідомості, патріотизму, а й свято краси та дружби. Вишита сорочка – це оберіг, тому що в ній закладена енергія поколінь, побажання добра. Споконвіку вишиванка для українців була не просто одягом, а оберегом – символом здоров’я, краси, щасливої долі і родової пам’яті.

Миколаївська міська територіальна громада долучилася до проведення флеш-мобу «Вишивана моя Україна». Виконком, депутатський корпус, структурні підрозділи Миколаївської міської ради, мешканці старостинських округів, заклади освіти, культури стали учасниками заходу.

Всі були красиві в своїх вишиванках та з гарним настроєм. А метою заходу є виховування шанобливого ставлення до національних традицій, почуття належності до українського народу та збереження українських цінностей. Вітаємо всіх з цим самобутнім яскравим святом!