Пожежі у багатоквартирних будинках

Дата: 20.05.2021 14:51

Пожежі у багатоквартирних будинках не рідко трапляються через людську недбалість та необережність. Закликаємо мешканців міста бути відповідальними й не кидати недопалки з балконів. Слід розуміти, що кинутий з балкону недопалок - не тільки прояв неповаги до мешканців будинку та перехожих, в цьому криється й велика небезпека. Недопалок тривалий час тліє і довго не гасне без сторонньої допомоги, а траєкторію польоту через пориви вітру прорахувати неможливо.

Кинутий з восьмого поверху недопалок може стати причиною пожежі на балконі третього поверху, або ж, навіть, у квартирі сусіднього під'їзду. Крім того, зберігати на балконах і лоджіях горючі і легкозаймисті рідини небезпечно, навіть в щільно закритій тарі. Радимо звільнити свої балкони і лоджії від старих непотрібних речей і не захаращувати їх предметами, які у спекотну погоду можуть стати причиною виникнення пожежі. Пам'ятайте! Пожежу легше попередити, ніж загасити! Дотримання правил пожежної безпеки доступне кожному. Тож зробіть усе можливе, щоб зберегти життя й здоров'я своє та ваших рідних і близьких! У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101» !