Розважально-ігрова програма «Стрибок у літо» для дітей з особливими освітніми потребами.

Дата: 21.05.2021 15:06

До літа вже рукою подати! А з чим ви асоціюєте літо? Зрозуміло, що з дитячим світом в якому є ігри, сонце, море задоволення і саме море. От і сьогодні секретар Миколаївської міської ради Інна Пересічна, перший заступник міського голови Володимир Проскунін та заступник міського голови Валентина Гребенюк були присутніми на розважально- ігровій програмі «Стрибок у літо» для дітей з особливими освітніми потребами.

Захід було проведено фахівцями Миколаївського Інклюзивно-ресурсного центру. На спортивному майданчику Миколаївського ЗЗСО №2 було весело, яскраво та завзято, атмосфера була дружня, команди змагалися чесно і всі присутні щиро вболівали за своїх фаворитів. Діти з задоволенням приймали активну участь у веселих розвагах, цікавих конкурсах, де мали змогу показати свою сміливість, проявити витривалість і завзятість та отримати безліч позитивних емоцій, яскравих вражень. І крім вражень ще й солодкі подарунки за підтримки волонтерської команди «Смайл».Свято скінчилося, але ніхто не хотів розходитися. На майданчику лунав дитячий сміх,а потім батьки разом з дітьми, фахівцями ІРЦ та гостями заходу фотографувалися біля яскравої літньої фотозони. Слова вдячності та низький уклін фахівцям Миколаївського ІРЦ за самовіддану працю! Дитячий сміх, який лунав на майданчику-нагорода для всіх присутніх на заході!