Дата: 03.06.2021 13:13

Сьогодні цифрова грамотність так само важлива, як вміти писати, читати й говорити. Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України де говориться,що : «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути» Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», основною метою якого є навчити 6 млн. українців цифрової грамотності за 3 роки.

Складові проекту " Дія. Цифрова освіта"

: Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності – https://osvita.diia.gov.ua

Долучаємося та отримуємо національний сертифікат про рівень твоєї цифрової грамотності. Лише разом ми зможемо досягти значних цифрових перетворень!