Дата: 26.05.2021 15:30

В Миколаївській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На засідання було винесено і розглянуто 134 питання порядку денного. Було розглянуто питання про надання матеріальної допомоги (стипендії), згідно програми »Турбота», учням за результатами навчання та участь в олімпіадах, конкурсах і спортивних змаганнях різних рівнів.

Розглянуто питання надання матеріальної допомоги до ювілейних дат громадянам, яким виповнилось 90 і більше років, а також мешканцям, які опинилися в складних життєвих умовах та на вирішення соціально-побутових питань, для лікування тяжких захворювань і на реабілітаційний період. Крім того, продовжуються виплати матеріальної допомоги учасникам бойових дій та ліквідаторам аварії на ЧАЕС і іншим категоріям громадян.Були розглянуті і інші важливі питання життєдіяльності громади. В розділ «Різне» потрапило питання про порушення транспортного перевезення ПП «Фортуна» мешканців Малинівського старостинського округу по маршруту Слов’янськ -Васютинське (Малинівка)- Слов’янськ , а саме: порушено графік перевезень мешканців по даному маршруту. Виконком Миколаївської міської ради прийняв рішення направити листа до Міністерства інфраструктури України та Донецької ОДА щодо розгляду даного питання.