Безпека під час літніх канікул

Дата: 01.06.2021 15:17

Фото без описуРозпочались  літні канікули. Такий бажаний для кожної дитини період, коли часу на дозвілля з’являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, влітку на дітей також чекає і безліч небезпек.

Рятувальники бажають школярам безпечних канікул і звертаються до батьків із проханням подбати про захист своїх дітей. Зокрема:
- не залишайте дітей вдома без нагляду дорослих;
- якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці;
- виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом тощо;
- обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”;
- вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду. Пильнуйте, щоб малолітні діти не відвідували самостійно місцеві ставки та річки.
    Шановні батьки! Приділіть декілька хвилин відвертій розмові з дітьми. Пам’ятайте: ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неочікувана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить від вас самих!