Миколаївська міська рада вітає колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів

Дата: 04.06.2021 11:45

Фото без описуМиколаївська міська рада щиро вітає колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів в особі начальника Сіверсько-Донецького БУВР Сергія Трофанчука з відзначенням Дня працівника водного господарства України та 60-ї річниці з дня заснування Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів! 60-ти річна історія плідної праці колективу Управління відзначена знаменними віхами успіхів і досягнень у справі управління водними ресурсами басейну Сіверського Дінця.

Ваша робота життєво важлива, як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода - найцінніший "мінерал життя". Саме тому, нині гостро постає проблема раціонального використання води, екологічного оздоровлення басейнів річок і забезпечення ефективного функціювання водогосподарської системи. При виконанні таких завдань ми цілком покладаємося на вас! У цей святковий день зичимо усім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, безмежного щастя, вагомих досягнень у праці, невичерпної енергії, наснаги та добробуту. Найтепліші вітання і добрі слова хочемо сказати про ветеранів галузі, що перебувають на заслуженому відпочинку. Саме вони завжди служать добрим прикладом. Нехай кожен новий день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення. Миру і добра Вам, щиро дякуємо за працю!