Привітання міського голови Олександра Гадяцького з Днем журналіста

Дата: 05.06.2021 19:07

Фото без описуШановні представники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

Ваша праця почесна й необхідна, адже нашу сучасність неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача. Ви є важливою ланкою між владою та суспільством, оскільки у своїй щоденній праці порушуєте питання, які турбують наших громадян. Важливість вашої справи неможливо переоцінити.

Адже недарма сучасне суспільство називають інформаційним.Ви- ті люди, котрі на своєму робочому місці творять історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність.

У цей святковий для вас день бажаю кожному журналісту здійснення нових творчих задумів, світлими нехай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово, а ще міцного здоров"я, особистого щастя, сімейного благополуччя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Із професійним святом вас!

З повагою міський голова Олександр Гадяцький