Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький провів щотижневу апаратну нараду

Дата: 07.06.2021 14:41

Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький провів щотижневу  нараду, на якій були присутні:  Анатолій Ченцов, заступник міського голови, Григорій Лещенко,директор КП «Миколаївське управління капітального будівництва»,Оксана Бистрицька, начальник відділу економіки та інвестицій, Юлія Карпенко,начальник відділу комунальної власності,ЖКГ,транспорту, благоустрою та екології та координатор ЮНІСЕФ Антон Вжещ. В ході наради були обговорені основні напрями  щодо виконання заходів програми охорони навколишнього природного середовища, та обговорення етапів реалізації інвестиційних проєктів. Питання розглядалися в контексті з проблемами  сьогодення.