Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький зустрівся з представниками ветеранських осередків

Дата: 08.06.2021 15:27

Фото без описуСьогодні Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький зустрівся з головою ветеранської організації Миколаївської міської ради Клавдією Квітко, головою первинної ветеранської організації Райгородоцького старостинського округу Людмилою Гончаровою, старостою Рай-Олександрівського старостинського округу Галиною Білоусовою, старостою Малинівського старостинського округу Ігорем Денисенко. Зустріч була обумовлена тим, що виникла необхідність провести найближчим часом конференцію з питання створення однієї об’єднаної ветеранської організації на території Миколаївської міської територіальної громади.

Кожен представник міг висловити свою думку, запропонувати шляхи вирішення питання про створення такої ланки суспільства, яка буде сприяти розвитку громадянського суспiльства, консолiдувати  зусилля по всебiчному захисту соцiальних, вiкових iнтepeciв ветеранів усіх категорiй, медичному забезпеченню ветеранів, враховуючи правовий i моральний захист честi, гідності ветеранів та всебічній довірі до людей старшого поколiння. Перші кроки до створення такої структури вже зроблені- кожна ветеранська організація провела збори первинних осередків по висуванню кандидатів на конференцію. Після конструктивної розмови з міським головою було розглянуто питання про отримання талонів на безкоштовний проїзд, про графік руху автобуса, питання про порушення транспортного перевезення ПП «Фортуна» мешканців Малинівського старостинського округу по маршруту Слов’янськ -Васютинське (Малинівка)- Слов’янськ , а саме: порушено графік перевезень мешканців по даному маршруту та багато інших констуктивних питань. Обидві сторони залишилися задоволені зустріччю.