На водосховищах і озерах Донецької області закінчилась весняно – літня нерестова заборона

Дата: 10.06.2021 13:14

Згідно з наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області від 17.03.2021 № 47, http://dn.darg.gov.ua/files/11/nakaz_47.pdf  встановлено весняно – літню нерестову заборону на вилов водних біоресурсів на водних об’єктах Донецької області.

Повідомляємо, що дев’ятого червня 2021 року на водосховищах і озерах, розташованих у межах адміністративної території Донецької області до двокілометрової прибережної захисної смуги Азовського моря, за виключенням пониззя річки Кальміус до греблі Павлопольського водосховища закінчилась весняно – літня нерестова заборона, а отже з 10 червня 2021 року лов риби у водосховищах і озерах дозволяється з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку та спінінгом. Дітям до 16 років самостійний лов риби  дозволяється тільки з берега. Добова норма вилову риби на одну особу за одну добу перебування на водоймі становить не більше 3 кг.
Звертаємо увагу, що у новостворених водних об’єктах, а також у придаткових системах річок та інших водних об’єктах, розташованих на території Донецької області  весняно – літня нерестова заборона триває до 30 червня 2021 року.
Крім того, відповідно до наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області від 25.11.2020 № 242, http://dn.darg.gov.ua/files/10/Nakaz_242.pdf встановлено заборону на лов раків у рибогосподарських водних об’єктах Донецької області у нерестовий період, під час линьки і виношування ікри з 10 грудня 2020 року по 30 червня 2021 року (включно) та у період другої линьки з  20 серпня 2021 року по 30 вересня 2021 року (включно).
Донецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення правил рибальства або порядку чи збуту водних біоресурсів, просимо невідкладно  повідомляти за номерами телефонів «гарячої лінії»: (099) 391-10-90 або (068) 446-86-54.
Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області