ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області

Дата: 10.06.2021 16:04

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що на підставі клопотання директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради від 09.06.2021 р. конкурс на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради буде проведений 14 червня 2021 року о 14:00 в приміщенні КЗ « Бібліотека – центр екологічного виховання ім. героя України О.Г.Лелеченка».