Міський голова Олександр Гадяцький привітав з ювілеєм Венеру Іванівну Тимофєєву

Дата: 13.06.2021 13:54

Фото без описуМиколаївський міський голова Олександр Гадяцький, секретар міської ради Інна Пересічна та голова ветеранської організації Клавдія Квітко сьогодні привітали  Венеру Іванівну Тимофєєву, мешканку м.Миколаївка, з 90-тим днем народження! Свій ювілей зустрічає позитивна, красива, привітна, доброзичлива жіночка,якій міський голова побажав, щоб не підводило  здоров'я,  довголіття, щасливих  та яскравих днів життя!

Дуже гарн вийшла зустріч-Венера Іванівна розповідала про своє життя, гостинно запрошувала заходити на чай! Знаєте,в чому секрет довголіття таких світлих людей? Вони ні на що не скаржаться! Венера Іванівна живе повноцінним красивим життям разом з донькою і галасливим песиком. Чого ми і бажаємо всім вам-жити повноцінним своїм життям!На прощання Олександр Гадяцький пообіцяв іменинниці обов'язково приїхати на сто років з дня її народження!