На півночі Донеччини поліцейські посилили контроль за безпекою дорожнього руху

Дата: 16.06.2021 14:54

У спецзаходах задіяні наряди груп реагування з територіальних підрозділів поліції області. Під контролем правоохоронців - автомагістралі та розв’язки з найбільш інтенсивним рухом транспорту, аварійнонебезпечні ділянки доріг. З метою зниження рівня аварійності та належного забезпечення дорожньої безпеки на території обслуговування Краматорського районного управління проводиться п’ятиденне відпрацювання.

Існує декілька основних причин ДТП, які не залежать від пори року: це дії водіїв, поведінка пішоходів та велосипедистів на дорозі, керування у нетверезому стані, використання несправних транспортних засобів. Об’єднаний загін, до складу якого увійшли правоохоронці зі Слов'янська, Лиману, Волновахи та інших міст, буде виявляти аварійно-небезпечні порушення на дорозі та проводити профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху, оглядати автотранспорт із метою виявлення інших правопорушень. Профілактичне відпрацювання триватиме до 20 червня. Шановні водії! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху.