Міський голова провів нараду

Дата: 17.06.2021 13:43

Продуктивно сьогодні провів нараду Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький зі своїми заступниками. Питань було багато, всі нагальні і цікаві. Загалом, в наш бурхливий час, вирішувати прийдешні проблеми  треба швидко і оперативно. Особливу увагу голова приділив загальноорганізаційним питанням, а саме:благоустрою території в частині покосу трави, а також розглядалися питання, які винесені на засідання виконкому, що відбудеться 18 червня.Це-планова кількість питань по  матеріальним допомогам та якого вони характеру.

Під час наради присутні обговорили відзначення Дня медичного працівника, план роботи виконкому на наступний тиждень та питання перевезення мешканців по маршруту "Слов'янськ-Васютинське", розглянули пропозиції щодо підготовки проведення Дня Конституції України.Нарада пройшла  по-діловому конструктивно.