Реалізація повномасштабної програми реконструкції тепломереж

Дата: 17.06.2021 15:50

Реалізація повномасштабної програми реконструкції тепломереж міста Миколаївка розрахована до 2025 року. Загальна вартість програми, яку втілює в життя компанія «ДонТЕМ», відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації, становить 78,3 млн. грн.

Робочим проєктом реконструкції до жовтня поточного року планується відремонтувати понад 450 метрів теплоізоляції труб діаметром 426 мм і 325 мм. На наземних ділянках тепломережі буде проводитися ремонт теплоізоляційного шару, а також покриття труб оцинкованими листами. В даний час співробітники компанії «ДонТЕМ» виробляють демонтаж підземного колектора ділянки тепломережі міста протяжністю понад 100 метрів. У глибокі тунелі вже дуже скоро будуть монтуватися нові ізольовані труби. На фото: демонтаж ділянки колектора.

Джерело: https://www.facebook.com/dontemDONBASS

#ДонТЭМ #теплосеть #Николаевка #теплотрасса #проектыДонТЭМ #СлавТЭС