В червні цього року. заклади освіти Миколаїської міської ТГ отримали комплекти спецодягу

Дата: 22.06.2021 13:29

Дотримання правил особистої гігієни — цілком зрозумілий принцип, якому має слідувати кожен. Проте особливо важливим він є для тих, хто працює із продуктами харчування, зокрема для працівників харчоблоку освітніх закладів. Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради постійно тримає на контролі питання, щодо оновлення обладнань харчоблоків та придбання спецодягу для працівників харчоблоків закладів освіти Миколаївської міської ради.

Так протягом червня 2021р. заклади освіти Миколаїської міської ТГ отримали комплекти спецодягу: халати, фартухи, ковпаки, косинки. Йде ретельна підготовка до нового навчального 2021-2022 р.