В сесійній залі Миколаївської міської раді було проведено засідання постійних комісій

Дата: 23.06.2021 15:32

23.06.2021 в сесійній залі Миколаївської міської раді було проведено засідання постійних комісій:

-комісії з питань містобудування, будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та раціонального ви користування природних ресурсів;

- комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, планування, бюджету і фінансів

У роботі відповідних комісій взяли участь депутати, керівний склад Миколаївської міської ради, начальники та спеціалісти структурних підрозділів Миколаївської міської ради. Присутніми було розглянуто питання з сфери життєдіяльності нашої громади. Увагу народних обранців привернуло питання про затвердження міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2023 роки», про затвердження Програми забезпечення заходів територіальної оборони на території Миколаївської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, а ще на розгляд депутатів було винесено питання про передачу матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Миколаївської міської ради на баланс комунального підприємства Миколаївської міської ради "Сервіскомуненерго" та про приймання-передачу закладів із спільної власності територіальних громад Краматорського району. Одноголосно підтримали рішення про внесення змін до рішення Миколаївської міської ради від 22.12.2020 № 40-ІІІ-8 «Про затвердження програми економічного та соціального розвитку Миколаївської міської територіальної громади на 2021 рік» та інші питання, які відносяться до компетентності відповідної комісії. Члени постійних комісій розглянули усі питання порядку денного та внесли відповідні рекомендації. За результатами розгляду проєкти рішень буде винесено до розгляду на засідання сесії Миколаївської ради, яка відбудеться 25червня 2021 року.