Привітання з Днем Конституції від міського голови

Дата: 27.06.2021 22:32

Фото без описуШановні мешканці Миколаївської громади, шановні українці!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята Дня Конституції України!

День Конституції України це- свято для всіх українців! 25 років тому відбулася значима історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України. Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону нашої держави, який є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Сьогодні ми маємо унікальний шанс – реалізувати в нашому житті усі засади Конституції України: благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, закладені в Конституції України. Але конституційні норми, які б вони не були передовими і демократичними, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні нам треба перетворити зміст на результат. Для цього нам потрібна підвищена відповідальність, самовіддана праця кожного. Вітаю з Днем Конституції України та від щирого серця бажаю завжди пишатися своєю країною і пам'ятати про свої права, поважати будь-який закон і вірно розуміти трактування будь-якого правила. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя і дає можливість самореалізації в цьому житті. Бажаю, щоб кожен в нашій країні завжди відчував свою рівність, потрібність та значущість. Бажаю, щоб перед кожним були відкриті всі дороги і горизонти, щоб попереду завжди було тільки світле і добре майбутнє. І, щоб кожен громадянин пам'ятав і поважав історію і закони своєї країни, щоб між людьми завжди була дружба, повага і взаєморозуміння. Світлих ідей, прекрасного життя, повноцінної реалізації та барвистих подій, які наповнюють душу позитивними емоціями! З Днем Конституції України!

З повагою Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький