У Краматорську завершився обласний фестиваль «Cover місто»

Дата: 30.06.2021 15:27

Дводенний фестиваль «Cover місто», організований Донецькою обласною державною адміністрацією до Дня Конституції України, завершився у Краматорську.

У перший день фестивалю з Днем Конституції та Днем молоді зі сцени мешканців та гостей міста вітали кавер-гурти Croissant Band та Carte Blanche. Хедлайнером свята виступила Світлана Тарабарова.

Другий день фестивалю розпочався з виступу гурту M.Others, які виконали хіти гурту Nirvana. Публіка тепло зустріла гурт. Наступними найкращі хіти гурту AC/DC виконав їх офіційний триб’ют-гурт в Україні AS/DS. Їх виконання не залишило байдужими ні старше покоління, ні дітей. А київський гурт «Дядя Вася» запалив публіку хітами рок-музики 70-90-х років.

Завершили другий день фестивалю гурт «Дебош». Вони наостанок зіграли власні версії хіти сучасної естради.

У Краматорську завершився обласний фестиваль «Cover місто» | Донецька Обласна Державна адміністрація