Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Голова Донецької ОДА вручив сертифікати на власне житло 37 маріупольським дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Дата: 30.06.2021 15:41
Кількість переглядів: 637

Фото без описуТридцять сім сертифікатів на власне житло вручили дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та міський голова Маріуполя Вадим Бойченко сьогодні, 29 червня.

Це житло було придбане у Маріуполі на умовах співфінансування (50 на 50) з обласного та місцевого бюджетів на виконання регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021-2023 роки».

«Вітаю щасливих власників нового житла! Це – важлива зміна у вашому житті, яка неодмінно матиме позитивний вплив. Бажаю вам бути гідними людьми та гідними громадянами нашої країни!», - зазначив Павло Кириленко.

Від 2017 року в області діє програма забезпечення житлом для цієї категорії населення. За цей час за кошти обласного і місцевих бюджетів було придбано 461 одиницю житла для дітей-сиріт, із них 144 – у Маріуполі.

Цього року на придбання житла зазначеній категорії осіб в обласному та місцевих бюджетах на умовах співфінансування (50/50) передбачені кошти на загальну суму майже 30 млн грн, з них 16 млн грн - для придбання житла у м. Маріуполь.

Також з 2017 року в області реалізується субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету, виділених у2017-2020 роках, придбано 347 одиниць житла, у тому числі 40 одиниць соціального, на загальну суму біль ше 128 млн грн (128171,452 тис грн)

Загалом, в області за період 2017-2020 років та перше півріччя 2021 року, враховуючи усі джерела фінансування, надання житла з житлових фондів місцевих рад, житлових фондів соціального призначення забезпечено житлом 1013 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Голова Донецької ОДА вручив сертифікати на власне житло 37 маріупольським дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування | Донецька Обласна Державна адміністрація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора