До уваги громадян! У зв’язку із проведенням фестивалю у Слов'янську буде тимчасово припинений рух транспортних засобів

Дата: 02.07.2021 11:31

Фото без описуЗвертаємо увагу водіїв, що протягом всього дня по вулиці Шевченко будуть проходити масові заходи, тому в зв’язку з цим буде заборонено рух транспортних засобів в центральній частині міста.

Під час проведення мандрівного фестивалю «З Країни в Україну» - «Виходь за рамки» тимчасово буде заборонений рух по вулиці Шевченко зі сторони вулиць Банківська та Університетська.

В зв’язку з цим у мешканців та гостей Слов’янська можуть виникнути деякі незручності. Радимо водіям заздалегідь продумати маршрут свого руху. Просимо всіх громадян з розумінням ставитися до заходів безпеки. Правоохоронці працюють за для вашої безпеки.

Краматорське районне управління поліції Донецької області