Вже 3 роки ми разом! Свято в СК «Енергетик»

Дата: 02.07.2021 23:11

Вже 3 роки ми разом! Свято в СК «Енергетик» У нас є чудова нагода від щирого серця привітати славний колектив з чудовою датою! За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Шановні спортсмени, тренери, працівники СК «Енергетик»!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого загального свята, яке стало святом шанувальників здорового способу життя. Бажаємо всім спортсменам, тренерам і шанувальникам фізичного здоров’я і довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці, міцного всім здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, успіхів у всіх звершеннях!