Привітання з днем народження від міського голови

Дата: 03.07.2021 10:51

Сьогодні День народження святкує директор СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС»,депутат Краматорської районної ради Черепій Валерій Олександрович.

Шановний Валерію Олександровичу!

Від усієї душі і з найкращими побажаннями, щиро вітаємо з днем народження! Бажаємо бравих сил і міцного здоров’я, вірних рішень і безперечних успіхів у діяльності, особистих досягнень у роботі та чудових ідей, незгасимого оптимізму життя і стабільного благополуччя. Бажаємо Вам море тепла і світла, безпрецедентного успіху у всіх починаннях, мільйони нових ідей і проєктів, вірних друзів та надійних партнерів, гарного настрою і успіхів Вам у всіх починаннях! А ще фінансового благополуччя і всіх звичайних життєвих радощів!

З повагою міський голова Олександр Гадяцький