Участь в онлайн-засіданні керівного складу Миколаївської міської ради

Дата: 07.07.2021 13:31

Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький та перший заступник міського голови Володимир Проскунін взяли участь в онлайн-засіданні Координаційного центру з питань трансформації вугільних регіонів України за участю Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. У заході взяв участь спеціальний уповноважений федерального уряду Німеччини з питань структурних перетворень в українських вугільних регіонах Станіслав Тілліх.

З українського боку були присутні Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, Міністр енергетики Герман Галущенко, представники Міністерства фінансів і Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів. Як відзначив Прем’єр-міністр, важливою умовою поступового «зеленого переходу» є впровадження політики справедливої трансформації вугільних регіонів із одночасним створенням нових можливостей для жителів вугільних громад та працівників вугільних підприємств.