В Рай-Олександрівському старостинському окрузі відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 08.07.2021 13:46

Згідно графіку, затверженого рішенням виконкому Миколаївської міської ради про проведення виїзного прийому за місцем мешкання громадян, сьогодні в Рай-Олександрівському старостинському окрузі відбувся прийом громадян заступником міського голови з соціально-гуманітарних питань та комунікацій з громадськість Валентиною Гребенюк.

На прийомі побувало 5 мешканців старостату. Були розглянуті питання про пенсійне забезпечення;-про оформлення субсидії;- про догляд за членом родини на непрофесійній основі;-земельні питання;-ямковий ремонт дороги Миколаївка-Рай-Олександрівка;-питання косметичного внутрішнього ремонту будівлі амбулаторії;-про оформлення паспортів;-про надання допомоги на вирішення соціально-побутових питань та про косметичний ремонт водовідвідних ділянок покрівлі. Всі питання прийнято до уваги.