Затверджено Положення про комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів

Дата: 12.07.2021 14:03

На виконання листа департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації № 646/0/150-21/01.02 від 05.07.2021

Миколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області інформує, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.06.2021 № 27, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 червня 2021 року за № 822/36444, затверджено Положення про комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів (за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0822-21#Textp).