В Миколаївській міській раді пройшли онлайн-тренінги

Дата: 14.07.2021 15:14

Фото без описуСьогодні керуючий склад Миколаївської міської ради, начальники структурних підрозділів Миколаївської міської ради взяли участь в онлайн-тренінгах,семінарах, конференціях  та онлайн-форумі. Теми заходів були різні,питання піднімалися цікаві, надавалися конструктивні поради: щодо поліпшення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування, про надання послуг пенсійного забезпечення в умовах децентралізації та де і як шукати інвестиції громадам-це вже при участі польсько-української господарчої палати та асоціації інвестиційно-привабливих громад. Наостанок був тренніг з процесу подання заявок для участі у конкурсі «Громадський бюджет Миколаївської міської територіальної громади"