Дата: 15.07.2021 10:28

У Слов’янській громаді відбулась зустріч з партнерами та волонтерами фестивалю Фестиваль "З країни в Україну" Локальна команда організаторів Виходь за рамки розповіла про виклики та перемоги під час підготовки та проведення івенту та висловила вдячність всім учасникам фестивалю З країни в Україну.

Заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова подякувала організаторам за проведення масштабної культурної події Краматорського району та зазначила, що райдержадміністрація готова й надалі підтримувати подібні ініціативи задля розвитку культурного, освітнього та громадського простору громад.

#краматорськ_інфо #краматорськ_рда