Дата: 15.07.2021 10:43

Покращення умов розвитку та особистістної реалізації молоді - це важливий компонент молодіжної політики Краматорського районуp>Впровадження сучасних кейсів потребує проведення аналітики наявної ситуації життєдіяльності молоді на території району! Інформаційна спільнота «Твоє місто» у співпраці з Краматорською РДА запускає онлайн опитування Перспективи особистістного розвитку молоді в Краматорському районі!

Якщо вам від 14 до 35, ви мешкаєте в одній із громад Краматорського району переходьте за посиланням та заповнюйте онлайн форму:

Долучайтесь до покращення молодіжного простору району - поширюйте опитування серед друзів!