Оновлені правила в’їзду в Україну: кому треба встановлювати застосунок Вдома

Дата: 15.07.2021 11:13

У зв'язку з розповсюдженням нового штаму вірусу “Дельта” громадянам України, які повернулися з Португалії, Росії, Великої Британії та Індії або перебували на їх території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів, потрібно буде встановлювати застосунок Вдома.

Які умови в'їзду - Щоб перетнути кордон в Україну з цих країн, потрібно буде додатково пройти експрес-тестування на визначення антигена SARS-CoV-2, зроблене безпосередньо в пункті пропуску через державний кордон, або пройти обов’язкову 14-денну самоізоляцію чи обсервацію.

- Іноземцям та особам без громадянства, які не пройшли експрес-тестування, перетин державного кордону буде заборонений. Для в’їзду в Україну з інших країн правила не змінювалися — оскільки наша держава перебуває в “зеленій” зоні, застосунок встановлювати не потрібно.

Джерело: https://www.facebook.com/mintsyfra/