Участь в онлайн-засіданні колегії Краматорської районної державної адміністрації

Дата: 15.07.2021 15:01

15 липня Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький , перший заступник міського голови Володимир Проскунін, начальник фінансово-бюджетного Управління Миколаївської міської ради Дмитро Терещенко, начальник відділу економіки та інвестицій Оксана Бистрицька взяли участь в онлайн-засіданні колегії Краматорської районної державної адміністрації.

Під час колегії обговорили питання про виконання районного бюджету Краматорського району за І півріччя 2021 року. Також з метою забезпечення економічного розвитку району підвищення добробуту та задля творчого розвитку населення був представлений проєкт Програми економічного і соціального розвитку району на 2021 рік, який визначає сукупність взаємоузгоджених заходів щодо вирішення нагальних проблем та досягнення сталого розвитку Краматорського району.