Масовий заплив на Сіверському Дінці

Дата: 16.07.2021 13:18

Фото без опису17 липня 2021 року вперше в історії сучасної України у Донецькій області відбудеться масовий заплив на відкритій воді серед любителів. Учасники змагань подолають на вибір дистанцію 16 км або 4,7 км річкою Сіверський Дінець. Також в рамках заходу відбудеться благодійний заплив, кошти за який організатори передадуть на потреби Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Лиман Донецької області.

Заплив відбуватиметься у каньйоні крейдяних гір за течією понад 2 км на годину, а фінішувати учасники будуть у підніжжя Святогірської Лаври – однієї з найвеличніших українських святинь. Завдяки цьому запливу всі учасники та гості зможуть не лише відчути та поринути в атмосферу суперництва та перемоги над собою, а й побачити один з найвеличніших та дивовижних куточків нашої мальовничої України.

Серед учасників заходу, а їх вже зареєструвалося 200 осіб, – плавці-любителі з різних міст України, а також громадяни ОАЕ та Австрії.

Організатор змагань – команда молодих спортсменів та любителів Legendary Swim Series та United Athletes. Заплив відбудеться за сприяння Святогірської міської ради.

Запрошуємо представників місцевих та всеукраїнських ЗМІ висвітлити цю непересічну подію! Всіх представників ЗМІ, які висвітлюватимуть наш захід, ми забезпечимо харчуванням. Детальніше про захід можна дізнатись за посиланням: https://legendaryswim.com/uk/events/svyatohirsk-2021 Legendary Swim об’єднує плавців навколо запливів найвищого рівня! Наша мета — створити світову серію стартів в наймальовничіших куточках України. Разом з нашими учасниками ми перезапускаємо плавання в Україні, створюючи нові старти, нові локації, залучаючи нових людей, додаючи ще більше драйву, мотивації та насолоди від спорту. Запливи проходять в різних регіонах, відкриваючи глядачам та учасникам безмежну красу нашої країни.

Розклад змагань 17/07 LEGEND - 16KM

06:00 - початок реєстрації

06:45 - завершення реєстрації і початок трансферу

07:00 - відправлення останнього трансферу