Привітання з днем народження від міського голови

Дата: 17.07.2021 18:16

В цей літній день святкує День народження Голова Краматорської районної державної адміністрації Андрій Панков!

Фото без описуШановний Андрію Вікторовичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. А ще успіхів у справах, терпіння і задоволення від повсякденної роботи. Підкорення нових життєвих висот і здійснення усіх заповітних мрій. Нехай життя буде сповнене лише радісними моментами, позитивним хвилюванням, щасливими днями в оточенні любові! І нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом і любов’ю рідних та близьких. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

З повагою Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький