Поліція Донеччини оголосила набір на посади оперуповноважених

Дата: 19.07.2021 08:56

З 16 до 26 липня поточного року оголошено набір на 25 вакантних посад оперуповноважених.

Основні вимоги до кандидатів:

— вік від 18 років;

— вища освіта;

— вільне володіння українською мовою;

— знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади.

Ми пропонуємо:

— заробітну плату від 12 000 грн.;

— соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством;

— професійну підготовку за міжнародними стандартами;

— можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

— перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 (Telegram) або на електронну адресу sektordonobl@ukr.net.

Джерело: https://nikolaevka24.com/politsiya-donechchini-ogolosila-nabir-na-posadi-operupovnovazhenih/?fbclid=IwAR2-j1RkwIxp7Z1NXbNnb_FkeskTAyDovFWPAvYzov_R4yGghu45QjJE9wk